Kluczem nie jest wola zwycięstwa. Każdy to ma. To wola przygotowania się do zwyciężania jest ważna.
Bobby Knight

Przemysław Gaszyński

Trener Przygotowania Motorycznego

Od zawsze związany ze sportem. Zawodniczą przygodę rozpoczął od piłki nożnej. Kolejnym przystankiem był AZS AWF Kraków, gdzie trenował Lekką Atletykę. Przygotowanie fizyczne, które wyniósł z bieżni, pozwoliło mu przez kolejne lata skutecznie walczyć na parkietach Krakowskiej Ligi Futsalu (drużyny ZIS Gaszyńscy, Lexmark) oraz Krakowskiego Nurtu Basketu Amatorskiego (drużyny Eukaliptus, Kretes, Haldent). Zamiłowanie do biegania realizuje poprzez starty w biegach górskich. 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie z 2003 roku. Od tego czasu nieprzerwanie poszerza swoją wiedzę na temat motoryczności człowieka, treningu, fizjoterapii oraz szeroko pojętego zdrowia. Po drodze ukończył dwuletnie Studium Masażu Leczniczego oraz podyplomowe studia “Przygotowanie motoryczne w grach zespołowych” na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Uczestnik wielu kursów tematycznych. 

Od 2003 roku nauczyciel wychowania fizycznego w VIII Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie, gdzie prowadził drużyny koszykówki do wielu sukcesów. 

Jako trener przygotowania motorycznego pracował zarówno z młodymi sportowcami jak i amatorami sportowej rywalizacji.

W sezonie 2015/2016 zaproszony do współpracy z drużyną siatkarską Hutnik Kraków, którą przygotował do sezonu. Wycofanie drużyny z rozgrywek nie pozwoliło dokończyć tej sportowej przygody.

W sezonie 2016/2017 został trenerem przygotowania motorycznego w kobiecej, siatkarskiej drużynie Proxima Kraków, z którą zdobył srebrny medal 1 Ligi siatkówki. 

Sezon 2017/2018 to praca w ekstraklasie siatkówki kobiet z drużyną Trefl Proxima Kraków, która zaowocowała 6 miejscem na koniec sezonu.

Rok 2019. Rozpoczynam współpracę z kadrą narodową siatkarzy Indii. Przygotowujemy się do Mistrzostw Azji w Siatkówce, podczas których udaje nam się wywalczyć 8 miejsce.

Obecnie, przebywam w Krakowie, pracuję z indywidualnymi klientami oraz młodymi adeptami piłki nożnej. 

Zapraszam do współpracy wszystkich, którzy chcą rozwinąć się poprzez wysiłek. Zarówno sportowo, estetycznie, jak i zdrowotnie.

SKILLS4ATHLETES to miejsce w którym znajdziesz doświadczonych trenerów, którzy pomogą Ci zrealizować wyznaczone cele. Przygotowanie do zawodów, powrót do sportu po urazie, zrzucenie zbędnych kilogramów, atletyczna sylwetka. Z Nami na pewno Ci się uda.

SKILLS4ATHLETES jest platformą do dzielenia się wiedzą z zakresu przygotowania motorycznego, treningu personalnego, żywienia i zdrowia. Artykuły, filmy, recenzje książek, wywiady z ciekawymi ludźmi.